11 Eylül 2010 Cumartesi

Bayram Hediyesi Bir Çift Küpe

Ankara Hamamönü'nde dolaşırken tezgahların birinde bayanların yaptığı iğne oyalı küpeler dikkatimi çekmişti ama özellikle dikkat eden Zümrüt olmuştu. Eee... iğne oyası profesörü hanımefendi, marifetli insan Trabzon' a gelir gelmez, ordaki iğne oyalı küpelerden yapıp, süpriz bayram hediyesi diye bir çift bendenize hediye etti. Ahhh ahh... El emeği gibisi yok :) Bayramda küpeleri taktım ama çok dikkat çektiler. Bir an, nazardan ya bu küpelere birşey olacak ya Zümrüt' e dedim :) Neyse, herkes sağlam şu an...


Zümrütcüğüm çok teşekkür ederim, ellerine sağlık! :)
Bookmark and Share

5 yorum:

A.Y. dedi ki...

Bu resmi kaydediyorum. Biraz iğne oyası biliyorum ama anneme göstereceğim. Ayrıntılarını ondan öğrenirim. Senede bir kere hayır kermeslerimiz oluyor belki yaparım.

Teşekkürler.

Dijital Günlük dedi ki...

Kermesler için güzel olur, güzel düşünce :)

zümrüt şen dedi ki...

ne demek hayatım Allaha çok şükür elimizden geliyor küpelere bir şey olmadı ama benim durum malum iyi biliyorsun mideden çektiğimi düzelir inşallah neyse daha dur başka tasarımlar da yapacağız şeker :))

neslihan dedi ki...

güle güle kullan canım.küpeler şahane.

Dijital Günlük dedi ki...

Geçmiş olsun, Zümrütcüğüm. Görülen o ki çok daha yapacan, takıp takıştıracağız :)
Neslihannn, teşekkür ederim :) Güle güle kullanayım :)

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi bölümde yer alan seçeneklerden birine sahip değilseniz,ilk kez bir bloga yorum yazacaksanız;
Ad/URL seçip, adınızı ve facebook, twitter, blog ya da site adresini url kısmına yazıp, yorumunuzu gönderebilirsiniz. Ya da anonimi seçip,isim belirtmeden de düşüncenizi belirtebilirsiniz.
Şimdiden YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Related Posts with Thumbnails